بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

معرفی بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

در دنیای امروز صحبت های زیادی درباره تولید محتوا با استفاده از هوش مصنوعی می شود. واکنش بسیاری از مردم به این مسئله منفی و بعضی مثبت بوده و هوش مصنوعی را یک نعمتی برای زندگی آسان تر میبینند. از زمان قدیم تا امروز واکنش افراد به پیشرفت تکنولوژی متفاوت بوده است و بعضا داستان های عجیب و غریب هم درباره این موضوع به گوش می رسد.

از دهه های قبل تحقیقات زیادی روی هوش مصنوعی انجام شده و سرانجام با کشف علم جذاب هوش مصنوعی ابزار های جدید و کاربردی این علم به بازار ارائه شد. یکی از شغل هایی که بعد از هوش مصنوعی به شدت مورد استقبال قرار گرفت تولید محتوای دیجیتال است. این سرویس ها بر روی تمام زمینه های محتوا تاثیر گذاشته اند مانند محتوای متنی و محتوای ویدیویی. البته لازم به ذکر است که این سرویس ها تاره منتشر شده و جای پیشرفت بسیار دارد.

در ادامه با ارتاوب همراه باشید به بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا اشاره کنیم و کاربرد و روش آن ها را شرح دهیم.

.

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

به طور کلی تولید محتوا با هوش مصنوعی به معنای استفاده نرم افزار محتوا می باشد. ابزار های مختلفی وجود دارند که با استفاده از این علم خدمات متفاوتی را ارائه می دهند. این ابزار ها در کوتاه ترین زمین بهترین نتیجه را تحویل می دهند و درصد خطای آن ها نزدیک به صفر می باشد. برای مثال پست هایی که سایت های فروشگاهی منتشر می کنند یا دیگر مطالبی نظیر کتاب های الکترونیکی ، ایمیل ها و مطالب رسانه های اجتماعی با استفاده از هوش مصنوعی انجام داده شده.

البته میبایست این نکته را در نظر داشته باشیم که هوش مصنوعی بدون درخواست انسان ها عملی را انجام نمی دهد. این ابزار ها سرعت دریافت اطلاعات بشر را چند برابر کردند و در رابطه با هر موضوعی اطلاعات مفید در اختیار کاربران قرار می دهند. در واقع کاربرد اصلی ابزار های هوش مصنوعی تولید محتوا در زمان کوتاه می باشد. در ادامه مقاله بهترین ابزار های هوش مصنوعی را نام بردیم و روش استفاده و کاربرد آن ها را توضیح داده ایم.

 .

ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی chatgpt

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا
بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

یکی از معروف ترین و بهترین ابزار هوش مصنوعی که توانایی چت در همه موضوعات دارد chatgpt است. این ابزار هوش مصنوعی در چند ثانیه اطلاعات مورد نظر شما را ارسال می کند. نکته جالب درباره chatgpt این است که به تمام زبان های زنده دنیا چت می کند و شما می توانید با زبان فارسی هم با این ابزار ارتباط برقرار کنید. همچنین یکی از مزیت های این ابزار هوش مصنوعی رایگان بودن آن می باشد و برای تمام مردم قابل استفاده می باشد. البته از آنجایی که ایران در تحریم است برای استفاده از تمامی امکانات chatgpt نیاز است حتما فیلترشکن داشته باشید.

از کاربرد های هوش مصنوعی چت جی بی تی میتوان به خلاصه نویسی ، پرسش و پاسخ ، حل مسائل ، تولید محتوای متنی ، کد نویسی و … اشاره کرد. یکی دیگر از کاربرد های چت جی بی تی نوشتن ایمیل و متون کوتاه است که میتواند به شما در ایمیل مارکتینگ نیز کمک کند.

.

روش استفاده از ابزار تولید محتوا chatgpt

جهت استفاده از ابزار تولید محتوا chatgpt ابتدا نیاز است که یک شماره مجازی تهیه کنید زیرا همانطور که گفتیم این سرویس به دلیل تحریم ها در ایران قابل استفاده نمی باشد. در سایت Open AI وارد شوید و یک حساب کاربری ایجاد کنید. سپس وارد حساب کاربری که ساختید شوید و در قسمت chat.openai.com درخواست خود را از این هوش مصنوعی تایپ کنید. در ادامه مقاله به دیگر ابزار های مفید هوش مصنوعی و ویژگی های آن ها اشاره خواهیم کرد.

.

ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی Writecream

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا
بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

یکی دیگر از پرطرفدار ترین هوش مصنوعی ها ابزار تولید محتوای متنی Writecream می باشد. این ابزار هوش مصنوعی ایدیتور بسیار قوی دارد که جزو ویژگی های بارز این ابزار به حساب می آید. همچنین برای شرح بیشتر مفاهیم مطلب کلمات را برجسته می کند. یکی دیگر از ویژگی های این ابزار هوش مصنوعی تولید محتوا برای بخش بلاگ سایت ها است. Writecream برای نوشتن حرفه ای محتواهای کوتاهی مانند ایمیل ، تبلیغات ، توضیح محصولات و پست های رسانه های اجتماعی بسیار پرکابرد است. این ابزار هوش مصنوعی برای تولید 10 هزار کلمه در یک ماه رایگان است. و قابلیت استفاده برای تبلیغات ( 10 روش تبلغ موثر برای رشد کسب و کار ) و سوالات را دارد. اگر بخواهیم مزیت های دیگر Writecream را شرح دهیم می توانیم به قابلیت تبدیل متن به صدا اشاره کنیم. این ابزار بیش از 75 زبان زنده دنیا را پشتیبانی می کند.

.

ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی Copy.ai

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا
بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

Copy.ai جزو یکی از پرکاربرد ترین و معروف ترین ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی محسوب می شود. یکی از بهترین قابلیت هایی که این ابزار ارائه می دهد تولید محتوای با کیفیت است. همچنین Copy.ai زبان فارسی را پشتیبانی می کند و همه فارسی زبانان می توانند به صورت رایگان از آن استفاده کنند. تنها مسئله ای که در رابطه با ین ابزار هوش مصنوعی وجود دارد این است که با ip ایران نمی توانید از Copy.ai بهره ببرید.

 .

ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی Jasper

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا
بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

این ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی Jasper نام دارد. که برای بلاگ نویسی بهترین انتخاب است. با استفاده از این ابزار هوش مصنوعی می توانید محتوا های جذاب و مختلفی تولید کنید. ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی Jasper برای بلاگ نویسی به شدت پیشنهاد می شود زیرا دارای ویژگی Boss mode است و همین قابلیت کمک می کند تا محتوای طولانی برای بخش بلاگ و ایمیل ها تولید کنیم.

علاوه بر تولید محتوای متنی سایت ها و بلاگ ها jasper می توانید تصاویر و عکس های های هنری بسازد و چت بات می باشد. ابزار هوش مصنوعی jasper سرعت بسیار بالایی در تولید محتوا دارد و از زبان های گوناگونی پشتیبانی می کند. همچنین با پلتفرم Surfer SEO جهت بهینه سازی کلمات کلیدی ادغام شده است.

 علاوه بر مزایایی که پیش تر اشاره کردیم معایبی هم وجود دارد از جمله عدم پشتیبانی از زبان فارسی و تولید اطلاعات غیر ضروری و اضافه. لازم به ذکر است این ابزار هوش مصنوعی رایگان نمی باشد و برای استفاده می بایست مبلغی را پرداخت کنید که بسته به انتظارات شما از این ابزار متغیر است.

 • Creator : ماهیانه 49 دلار
 • Teams : ماهیانه 125 دلار
 • Business : با توجه به کسب و کار متغیر است.

 .

ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی Writesonic

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا
بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

این ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی برای کارشناسان تولید محتوای حرفه ای طراحی شده است. ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی Writesonic  ابزار مورد علاقه بسیاری از کپی رایتر ها و بازاریابان محتوا می باشد. چرا که با کمک این ابزار تولید محتوا می توان تصاویر فوق العاده ای خلق کرد. از ویژگی های بارز Writesonic می توان به امکان تولید محتوا رایگان تا 25 هزار کلمه در یک ماه اشاره کرد.

 به طور کلی محتوا های تولید شده در Writesonic در چهار شاخه دسته بندی می شوند :

 1. Economy (اقتصادی)
 2. Average (متوسط)
 3. Good (خوب)
 4. Premium (حرفه‌ای)

ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی Writesonic انواعی مختلفی از قالب تولید محتوا را مانند محتوای تبلیغاتی ، مقاله ها و رسانه های اجتماعی را ارائه می دهد. یکی از اصلی ترین رقبای ابزار Writesonic سرویس copy.ai است. البته که سرویس Writesonic از تکنولوژی پیشرفته تری برخوردار است. همچنین می تواند با لحن های متفاوت و خلاقانه ترین تولید محتوا کند.

.

ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی SurferSEO

بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا
بهترین هوش مصنوعی تولید محتوا

ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی SurferSEO جهت نوشتن محتواهای سئو شده بسیار پر کاربرد است. زیرا SurferSEO بر روی محتوا هایی که میبایست در گوگل رتبه بالایی بگیرند متمرکز است. همچنین این ابزار هوش مصنوعی بر روی کیفیت بهتر محتواها بسیار موثر واق می شود و خوشبختانه همه زبان های زنده دنیا را پشتیبانی می کند.

ویژگی دیگری که این ابزار تولید محتوا هوش مصنوعی دارد بررسی محتوا ها و تشخیص کپی بودن آن ها است. در واقع محتواها را بررسی می کند و در صورت کپی بودن بخشی از آن به شما اطلاع می دهد تا مجدد اصلاح کنید. البته ابزار تولید محتوای هوش مصنوعی SurferSEO این امکان را دارد که محتوای تولید شده را اصلاح و سپس آن را منتشر کنید. SurferSEO نسخه رایگانی ندارد و برای استفاده از این ابزار هوش مصنوعی میبایست ماهیانه مبلغی بپردازید.

.

تولید محتوای تصویری (میدجرنی)

تولید محتوای تصویری در شبکه های اجتماعی طرفداران بیشتری در مقایسه با محتوای متنی دارد. همچنین با کمک محتوای تصویری میتوانید کسب درآمد کنید ، برای مثال کسب درآمد از اینستاگرام با تولید انواع محتوای تصویری و ویدیویی. هر زمانی که از تولید محتوای تصویری صحبت می شود میبایست درباره سرویس میدجرنی صحبت کنیم. سرویس میدجرنی جزو یکی از پیشرفته ترین و معروف ترین هوش مصنوعی ها محسوب می شود که تصاویر خارق العاده ای برای شما می سازد. در مدت زمان اخیر استفاه از این سرویس برای عموم رایگان بود اما به تازگی باید اکانت میدجرنی را خریداری کنید تا بتوانید از این ابزار هوش مصنوعی استفاده کنید. در صورتی که پرداخت دلاری برای شما امکان ندارد میتوانید از از سرویس های ایرانی کمک بگیرید و اکانت میدجرنی را خریداری کنید. ویدیو مارکتینگ چیست ؟ 

 .

مزیت های استفاده از هوش مصنوعی

استفاده از ابزار های هوش مصنوعی به شدت مورد استقبال قار گرفته است از این جهت در ادامه به دلایل و مزیت های استفاده از هوش مصنوعی اشاره می کنیم :

 1. دقت و کیفیت بالا : محتوا هایی که هوش مصنوعی تولید می کند کیفیت و دقت بالایی دارد. هوش مصنوعی قوانین زبانی را درک می کند از این رو محتوایی تولید می کند که برای کاربران قابل فهم و جذاب باشد.
 2. افزایش تولید محتوا : ابزار های هوش مصنوعی قادرند که در زمان کم بهترین محتواها را تولید کنند. تولید محتوای فیزیکی و دستی را کنار بگذارید و از ابزار های هوش مصنوعی برای تولید محتوا و خلق ایده استفاده کنید.
 3. تنوع محتواها : از دیگر مزایای هوش مصنوعی می توان به تنوع محتوا ها اشاره کرد. ابزار های هوش مصنوعی می توانند در زمینه های مختلف تولید محتوا کنند. این تولید محتوا به صورت های متفاوت می باشد. برای مثال به صورت عکس ، ویدئو ، موسقی و متنی قابل استفاده است. تنوعی که در تولید محتوای این ابزار ها وجود دارد موجب برطرف کردن نیاز ها در زمینه های مختلف می شود.

در ادامه مطلب به دیگر مزیت های استفاده از هوش مصنوعی اشاره خواهیم کرد.

.

دیگر مزایای استفاده از هوش مصنوعی برای تولید محتوا

در مطالب بالا به چندین مزیت های مهم استفاده از هوش مصنوعی اشاره کردیم. اما مهم ترین ویژگی های ابزار های نام برده هوش مصنوعی را در ادامه شرح داده ایم :

 1. صرفه جویی در زمان : معمولا افراد زمان ندارند که در رابطه با موضوع مورد نظر خود تمام مطالب را در اینترنت بخوانند تا مطمئن شوند که محتوای آن هانسبت به دیگران کامل تر است. اما یکی از مزایای هوش مصنوعی صرفه جویی در زمان است. به طوری که نوشتن یک محتوای متنی یا خلق یک محتوای ویدئویی برای سریع ترین انسان هم وقت گیر است. اما هوش مصنوعی در چند ثانیه محتوای مورد نظر شما را  با بهترین کیفیت تولید میکند.
 2. کاهش هزینه ها : با استفاده از ابزار های هوش مصنوعی که در بالا شرح دادیم میتوانید هزینه نیروی انسانی را در پیشرفت کسب و کار خود استفاده کنید. البته هنوز به طور کامل هوش مصنوعی جایگزین تولید کنندگان حرفه ای تولید محتوا  محسوب نمی شود اما با توجه به کارایی این علم نتیجه قابل قبولی را ارائه می دهد. چرا که بسیاری از کسب و کار ها مبالغ سنگینی را برای تولید محتوا می پردازند. در حالی که با یاد گرفتن کاربرد های هوش مصنوعی با کمترین هزینه ها می توان بهترین نتیجه را دریافت کرد.

علاوه بر تمامی مزایای مذکور با کمک هوش مصنوعی میتوان کیفیت و تعداد کار های خود را تا حد قابل توجهی افزایس داد و از این مهارت ها کسب درآمد کرد. برای مثال در برخی از بهترین سایت های فریلنسری میتوانید حتی درآمد دلاری کسب کنید.

.

جمع بندی

در این مقاله تنها 6 تا از ابزار های تولید محتوا هوش مصنوعی معرفی کرده ایم که در دسته های گوناگونی قرار دارند. زیرا هوش مصنوعی علم پیچیده و رو به رشدی است. در صورتی که شما یک نویسنده یا فروشنده هستید و نیاز دارید که کسب و کار خود را بهبود ببخشید از هوش مصنوعی غافل نشوید. با استفاده از ابزار های هوش مصنوعی که نام بردیم. می توانید سرعت پیشرفت در زمینه کاری خود را چند برابر کنید. ابزار های هوش مصنوعی توانایی تولید محتوا در زمینه و به روش های مختلف دارند. در دنیای امروز زمان با ارزش ترین سرمایه انسان است. بنابراین همه به دنبال بهترین نتیجه در زمان کوتاه هستند. اگر به تازگی کسب و کاری راه اندازی کردید و نمی دانید چطور تولید محتوا با کیفیتی داشته باشید.

.

دیگر مطالب ما

ertaweb
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *